top of page

ПРО ЛІЦЕЙ

      Навчальний заклад був створений наказом № 7 Державного комітету УРСР по професійно-технічній освіті від 21 січня 1977 року відповідно до пропозиції місцевих органів державної виконавчої влади, як професійно-технічне училище № 5, в 1984 році реорганізовано в професійно-технічне училище № 25 Профтехучилище № 25 є навчально-виховним закладом для підготовки кадрів робітничих професій, підпорядковується управлінню освіти облдержадміністрації. Училище № 25 перейменовано в Кельменецький професійний ліцей згідно наказу Міністерства освіті і науки України від 21.04.04 року № 326, та наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 29.04.04 року № 190 встановити, що Кельменецький професійний ліцей є правонаступником Кельменецького ПТУ – № 25 (згідно наказу № 980 від 05.07.2004 року по Кельменецькому професійному ліцею)

      Ліцей є юридичною особою, має свій самостійний баланс, рахунки в установах банків, штамп та печатку із своїм найменуванням. Юридична адреса: 60100, смт. Кельменці,вул. Грушевського,31. Ліцей має в своєму розпорядженні навчальний комплекс на 600 учнів загальною площею 3777 кв. м., до складу якого входять.

 

        • навчально-адміністративний корпус-1482 кв. м.

        • навчально-виробничий комплекс-2295кв.м.

        • соціально-побутовий комплекс на 600 місць,

        • Навчальна площа на одного учня становить 6,3кв.м:.

 

      Ліцей є державною власністю. В навчально-адміністративному корпусі обладнано навчальні кабінети з загальноосвітніх предметів, педагогічний кабінет, учительська, адміністративна частина.

      Кабінети профтехциклу розміщені в навчально-виробничому комплексі, де також обладнані лабораторії і майстерні.

В Кельменецькому професійному ліцеї обладнано 18 кабінетів, 5 лабораторій, 4 майстерні, навчальний полігон з закритою площадкою для підготовки водіїв транспортних засобів, площадка для підготовки машинно-тракторних агрегатів до роботи. Ліцей має земельну ділянку площею 40 га. Паспорт на землю виданий за актом № 90 від 3.07.1995 року Санітарно-технічний та гігієнічний стан приміщень, території, рекреацій належний і. дозволяє якісно виконувати освітньо-виховні завдання. Орендованих приміщень ліцей не має.

      Діяльність ліцею будується відповідно до вимог Законів України "Про освіту", " Про професійно-технічну освіту", "Про загальну середню освіту", "Положення про організацію навчально-виробничого процесу в професійно-навчальних закладах", "Положення про професійно-технічний навчальний заклад " та діяльність Кельменецького ПТУ № 25 відповідає статуту , розробленому на основі чинного законодавства України відповідно до типового Статуту, Положення про професійно-технічний заклад, затвердженому міністром освіти України В.О.Зайчуком у вересні 1999 року, який складається з семи розділів.

Наша история

Это текст. Нажмите один раз и выберите «Редактировать текст» или просто кликните дважды, чтобы добавить свой текст и настроить шрифт. Здесь вы можете рассказать посетителям подробнее о себе. Приводите увлекательные факты и цифры — пусть вас запомнят.

 

Наши принципы

Это текст. Нажмите один раз и выберите «Редактировать текст» или просто кликните дважды, чтобы добавить свой текст и настроить шрифт. Здесь вы можете рассказать посетителям подробнее о себе. Приводите увлекательные факты и цифры — пусть вас запомнят.

 

bottom of page