top of page

Атестація – 2021: панорама Тижня педагогічної майстерності


Відповідно Закону України «Про освіту» (ст. 53, 54, 59) про утвердження права педагога на навчання упродовж життя та академічну мобільність, вибір видів і форм професійного зростання та на виконання наказу Кельменецького професійного ліцею від 20.01.2021 № 4 «Про проведення Тижня педагогічної майстерності», з 25 по 29.01.2021 в ліцеї проходив Тиждень педагогічної майстерності, який було проведено відповідно вимог змішаної форми навчання.

Заходи Тижня були проведені з дотриманням всіх протиепідемічних вимог та спрямовані на інформування членів атестаційної комісії з підвищення кваліфікації, розвиток ініціативи та творчого пошуку, педагогічних знахідок, демонстрування та обмін перспективним педагогічним досвідом, секретами власної педагогічної майстерності, проходження сертифікації, результати участі педагогічних працівників в стажуванні, вебінарах, конференціях, створення якісного освітнього простору тощо.

Програма проведення Тижня розроблена методистом ліцею Молодою В.І. спільно із керівниками МК Назарчуком О.В., Комерзаном Ю.А. та подана вчасно на затвердження директору ліцею.

Проведені заходи поєднали різні творчі напрямки роботи педагогів, в тому числі відкриті уроки в онлайн режимі.

Засідання Авторської творчої майстерні з педагогічними працівниками, які проходять атестацію в 2020/2021 н.р. на тему: «Підвищення кваліфікації як один із показників якісного освітнього простору» проведена Молодою В.І. 25.01.2021 та сприяла оформленню виставки методичних напрацювань «Панорама творчих ідей», що діяла в методичному кабінеті впродовж даного періоду. Слід зазначити, що педагогічні працівники ліцею мали змогу познайомитися з напрацюваннями та поширенням творчих доробок через обласний методичний вісник НМЦ ПТО у Чернівецькій області.

Атестаційна комісія ліцею спостерігала за проведенням відкритих уроків в онлайн режимі. Для організації конференції педагогічними працівниками було використано платформу ZOOM.

Іванчаком І.М., викладачем захисту України, в групі № 89 проведено урок на тему: «Види кровотеч. Неконтрольована кровотеча найбільш поширена причина серед попереджуваних смертей після травматичного ушкодження». За короткий період часу Ігорем Миколайовичем підведено підсумки тестування, як результати навчання за минулий урок (приємно зазначити, що здобувачі освіти справилися на достатньому і високому рівнях); використано навчальні відео, власні презентації; практичний показ вправ..

В групі № 87 викладачем ПДР Комерзаном Ю.А. проведено урок на тему: «Перевезення вантажу». Першочерговим завданням уроку, Юрій Артемович ставив перевірити знання з правил дорожнього руху, дорожніх знаків, законодавства України, використовуючи відеокурс Євгенія Максименка, авторські презентації, практикуми з виправлення помилок, відповідей на запитання.

Викладачем математики Іванюком Р.В. в групі № 43 проведено урок на тему: «Властивості паралельних площин». Роман Володимирович здійснював постійну мотивацію освітньої діяльності з обчислення даних неможливих фігур, фігур з невірною структурою доступністю подачі матеріалу, конкретністю, відеопрезентаціями та своїм доброзичливим ставленням.

З керівниками методичних комісій методистом ліцею обговорено питання формування педагогічної компетентності викладача як необхідність в підготовці кваліфікованого робітника (засідання Школи професійної майстерності). Наукові, цікаві і пізнавальні повідомлення-вправи-тренінги сприяли всебічному, творчому, інтелектуальному розвитку керівників.

Упродовж Тижня діяла інформаційна платформа: панорама педагогічних, методичних, бібліотечних новинок.

Замість висновків: педагогічна творчість – це талант, примножений плідною працею!Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page