top of page

Вивчення іноземної мови в сучасному світі (Тиждень іноземних мов)


Вивчення іноземної мови в сучасному світі – це одна з найважливіших складових сучасної успішної людини. Знання іноземної мови свідчить про всебічний розвиток особистості, розширює світогляд, дозволяє пізнати звичаї, традиції та культуру іншого народу. Як сказав відомий німецький письменник В. Гете «Той, хто не знає іноземної мови, не знає своєї власної».

З метою розширення та поглиблення лінгвістичних знань, зацікавлення здобувачів освіти до вивчення іноземних мов у Кельменецькому професійному ліцеї проводився Тиждень іноземних мов, до участі в заходах якого залучалися учні першого та другого курсів.

Цього року Тиждень пройшов результативно, творчо, цікаво. Розпочався він з оголошення плану заходів. Тож усі охочі мали змогу стати учасником. У понеділок , 1 листопада, учні 89 та 43 груп змагалися між собою, прийнявши участь у вікторині « What?Where?When? ». У вівторок, 2 листопада, здобувачі освіти подорожували ( хоч поки що віртуально) європейськими країнами, дізнавалися більше про культуру німців, британців, французів, їхні звичаї, традиції, історію, географію, мистецтво, науку Німеччини, Британії, Франції. У середу,3 листопада, з учнями 43 та 89 груп було проведено відкритий бінарний урок на тему «Квіти і рослини як символи Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії» (англійська мова – біологія ). Також протягом тижня учні ліцею мали змогу ознайомитися з виставкою літератури «Літературними стежками Франції, Великобританії, США, Німеччини», що була представлена у фойє ліцею. Викладачі Драй В.Б., Кацап Г.М. та Дворак В.О. провели круглий стіл, де обговорювалося питання «Використання ІКТ на уроках іноземної мови». Здобувачі освіти, які виявили бажання, були зареєстровані для участі і інтернет-олімпіаді на сайті «На урок».

Проведення Тижня не тільки збагатило учнів знаннями, але й стало позитивним джерелом емоцій, підвищило мотивацію та зацікавленість учнів до вивчення французької, англійської та німецької мов, а також культури цих народів.

В.Б. Драй, викладач англійської мови;

Г.М. Кацап, викладач французької мови

В.О.Дворак, викладач німецької мовиYorumlar


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page