top of page

Всеукраїнський тиждень професійної освіти: день перший #ВСЕ_БУДЕ_ПТО


Педагогічний колектив, здобувачі освіти Кельменецького професійного ліцею 22.11.2021 долучилися до відкриття Всеукраїнського тижня професійної освіти, яке було організовано МОНУ.

Першого дня Тижня, з метою популяризації власної справи майбутніх кваліфікованих робітників, в ліцеї відбувся парад професій.

Існує думка: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». І це правда, адже побачене на власні очі справляє на нас більше враження та надовше залишається в пам’яті, ніж те, про що ми просто чули. Тому, у рамках Всеукраїнського тижня майстрами виробничого навчання та викладачами спецдисциплін організовано виїзні екскурсії на підприємства, установи та організації: ФГ «Ілаш»; ПП «Атаманюк А»; ПП «Андрущак Ю.В.» та підприємства швейної галузі.

Під час екскурсії здобувачі освіти спостерігали за особливостями виробничого процесу, роботою працівників безпосередньо на робочих місцях, мали можливість з ними поспілкуватися та отримати відповіді на всі свої запитання.

А ще учасники освітнього процесу взяли участь в урочистостях Кельменецької ТГ з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Далі буде…

Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page