top of page

Готуємо кваліфікованих робітників: професія «Електрозварник ручного зварювання»


До уваги випускників ЗНЗ!

Вступна кампанія в розпалі!

Сучасний світ повністю тримається на металі. Без нього не можна побудувати високі будівлі, мости, виготовити машини, кораблі, літаки, турбіни та інші конструкції. Метал застосовується скрізь: у побуті, промисловості, будівництві, сільському господарстві. Тому, фахівець, який з'єднує металеві деталі в складні конструкції за допомогою електричного зварювання, буде потрібен завжди.

Кельменецький професійний ліцей проводить набір на навчання в 2021/2022 н.р. здобувачів освіти та оволодіти знаннями, навиками професії «Електрозварник ручного зварювання». Ця професія дуже відповідальна. Від якості роботи кваліфікованого робітника залежить довговічність та стійкість будівельних конструкцій, робота і термін служби різної техніки.

Колектив педагогів з підготовки електрозварників (майстер в/н Цуркан Ю.В.) навчать володіти прийомами ручного зварювання, яке ведеться за кресленнями та технологічними картами, де вказано методи, марки електродів та час, потрібний для зварювання тої чи іншої деталі. При необхідності зварити деталь, до якої немає технологічних карт та креслень, в нагоді стане практика з самостійного визначення особливостей параметрів зварювання, матеріалу, швів, електродів, режиму тощо.

В процесі навчання учень буде знати будову зварювальних апаратів, автоматів, напівавтоматів, плазмотронів та джерел живлення, які застосовуються; властивості і призначення зварювальних матеріалів; основні види контролю зварних швів; вибір зварювальних матеріалів; причини виникнення внутрішніх напруг і деформації у виробах, які зварює, і заходи щодо їх запобігання; установлення режимів зварювання за даними параметрами; принципи раціональної і ефективної організації праці на робочому місці; вимоги нормативних актів про охорону праці і навколишнього середовища, правила безпечного поводження з устаткуванням, машинами і механізмами. І не тільки!

Після закінчення нашого ліцею, електрозварник ручного зварювання, як правило, знаходить роботу без проблем у будівельних та комунальних організаціях, ремонтних майстернях, на фабриках, заводах, станціях технічного обслуговування тощо. Таких робітників без досвіду охоче беруть у житлово-комунальні господарства, в приватні організації сфери обслуговування. З набуттям досвіду їм доручаються більш відповідальні справи і роботи на будівництві та в промисловості.

Отже, не чекайте! Обирайте професію та навчайтеся в нас!


З повагою, приймальна комісія

Кельменецького професійного ліцею


Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page