top of page

Готуємо кваліфікованих робітників: професія «Кравець»


До уваги випускників ЗНЗ!

Запрошуємо на навчання

Не секрет, що кожна людина бажає мати красивий, модний та елегантний вигляд. На допомогу, звичайно, прийде кравець. Це людина, що займається пошиттям одягу з різних матеріалів.

Кельменецький професійний ліцей проводить набір учнів на 2021/2022 н.р. для здобуття професії «Кравець». Це професія для тих, хто вміє хобі перетворити на джерело заробітку та має попит на ринку праці.

Наші педагоги Пацалоха Н.С., Лісковська Л.М. допоможуть здобувачам освіти стати професійними фахівцями, здатними не тільки зняти мірку з клієнта, а й порадити йому фасон одягу, що підходить за індивідуальними особливостями фігури; навчать обговорювати нюанси з замовником, вносити необхідні зміни. А ще познайомлять із сучасними напрямками моди, особливостями художнього оформлення, а також - володіння технологією конструювання та розкрою.

Ще дипломований кравець (повелитель голки і нитки) буде проводити ремонті роботи виробів або ж їх оновлення; акуратно підрізати неточності; обметувати краї і петлі речей; пришивати фурнітуру; оформляти застібки, рукава і низ виробів.

Робочим інструментарієм кравця, крім голки і нитки, ще є ножиці та швейні машинки.

Здобуваючи професію, ви набудете важливих якостей: терплячості; вміння концентруватися; відповідальності; акуратності; стресостійкості; зосередженості; тактовності; комунікабельності.

Ключова роль к навчанні відводиться виробничій практиці, на яку передбачена велика частина навчальних годин.

Після закінчення нашого ліцею ви зможете займатися пошиттям одягу для різних категорій населення, працюючи в ательє, майстернях з ремонту одягу, підприємствах швейної промисловості та приватних компаніях. Додатково, є шанс викладати спеціальність у швейних училищах. Безліч кравців воліють працювати на дому, займаючись пошиттям одягу на замовлення.

Тож запрошуємо усіх бажаючих здобути професії.


З повагою, приймальна комісія

Кельменецького професійного ліцею


Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page