top of page

Готуємо кваліфікованих робітників: професія «Кухар», «Кондитер»


Шановні випускники ЗНЗ!

Вступна кампанія в розпалі.

Якщо прагнете навчитися смачно, корисно готувати страви; творчо поєднувати смак, запах і форму; опинитися у фантастичному царстві кремів, помадок, шоколаду, то, саме Вас, Кельменецький професійний ліцей запрошує на навчання. Саме тут народжуються кваліфіковані професіонали – кухарі та кондитери. Ми навчимо створювати кулінарну казку із різних продуктів харчування.

Під керівництвом досвідчених педагогів-наставників Погоріловської Я.І., Мамонової Т.М., Лащук О.В., Нагалюк Т.М., Китайгородської А.В. Ви готуватимете різноманітні страви та смаколики; навчитеся робити розкішними і святковими повсякденні сніданки, обіди, вечері.

А ще, оволодієте не лише технологічним процесом приготування страви, але навчитеся правильно підбирати посуд, інструменти, інвентар, зрозумієте процеси, що проходять з продуктами при тепловій обробці, тобто зробите перші кроки в країну кулінарних звершень!

Підготувати кваліфікованих кухарів та кондитерів, відповідно до вимог роботодавців, дозволяє матеріально-технічна база; комплексно-методичне забезпечення підготовки спеціалістів; сучасні лабораторії кухарів та кондитерів, які обладнано новітньою технікою; виробнича практика у закладах громадського харчування та літня виїзна практика на березі Чорного моря.

Наші випускники – фахівці вишуканої кулінарної майстерності, затребуваної на сучасному ринку праці, оскільки сфера ресторанного господарства стрімко розвивається.

Тож запрошуємо усіх бажаючих здобути професії кухарів, кондитерів.


З повагою, приймальна комісія

Кельменецького професійного ліцеюComments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page