top of page

Готуємо кваліфікованих робітників: професія «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»


До уваги випускників ЗНЗ!

Вступна кампанія в розпалі!

Сьогодні Україна - могутня автомобільна країна з багатомільйонним парком різноманітних типів вантажних, легкових автомобілів та автобусів.

Але, як і будь-який механізм, машина потребує постійного догляду, а часом і ремонту. Одиниці здатні самостійно вирішити таку проблему.

Кельменецький професійний ліцей проводить набір учнів на навчання в 2021/2022 н.р. та пропонує здобути професію «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорій «В», «С1».

Праця слюсаря, водія необхідна в багатьох галузях: в експлуатаційних відділах, на підприємствах, заводах, ЖЕКах, ремонтних майстернях, автосервісах, автопарках, станції технічного обслуговування й інструментального контролю автомобілів; на будівництві, в фермерському господарстві.

Викладачі спецдисциплін Сугак В.І., Чура Я.Т., Комерзан Ю.А. майстер виробничого навчання Єремук В.В. працюватимуть над підготовкою кваліфікованих робітників, які виконуватимуть ремонт і технічне обслуговування автомобільного транспорту (вантажних, легкових автомобілів, автобусів), а також здійснюватимуть контроль над технічним станом автомобілів за допомогою діагностичного обладнання та приладів. При підготовці водіїв ви оволодієте правилами дорожнього руху, набудете навиків безпечного руху на дорогах та вмінь з надання першої медичної допомоги.

Навчатися на слюсаря з ремонту транспортних засобів – нелегка справа. Основними операціями, які буде виконувати працівник після навчання в ліцеї – розбирання, ремонт, складання, регулювання, комплексне випробування відповідно до технічних умов експлуатації агрегатів і вузлів автомобілів різних марок. Кваліфікований робітник буде знати будову і призначення автомобілів, що обслуговуються, зможе встановити причини неполадок, розібрати несправні агрегати і вузли, замінити окремі деталі, знову провести їх зборку і закріплення на своїх місцях, змащення частин, що труться, укладання ліній бортової комунікації.

Педагогічні працівники нашого ліцею допоможуть здобувачам освіти керуватися професійним слухом, який дозволяє вловити до 3% відхилень частоти обертання колінчатого валу двигуна від норми; логічним, технічним, аналітичним мисленням; високою точністю зорової, рухової, довготривалої, оперативної пам'яті; гостротою зору та точністю зорового розпізнавання тощо.

Потреба у фахівцях з ремонту та обслуговування колісних засобів постійно зростає і, оволодівши цією професією, можна буде легко працевлаштуватися або ж відкрити власну справу.

Отже, ми чекаємо на вас!


З повагою, приймальна комісія

Кельменецького професійного ліцею
Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page