top of page

Готуємо кваліфікованих робітників: професія «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва


Шановні випускники ЗНЗ!

Вступна кампанія в розпалі.

Кельменецький професійний ліцей запрошує на навчання та здобути диплом кваліфікованого робітника з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва», яка затребувана на сьогоднішньому ринку праці.

Після закінчення нашого закладу, ви зможете виконувати механізовані роботи з обробки ґрунту; вносити мінеральні та органічні добрива; здійснювати посів, посадку с/г культур та доглядати за рослинами.

Наш випускник вміло керує гусеничними, колісними тракторами з причепами та іншими агрегатами; зерновими збиральними комбайнами. Володіє знаннями та навиками багатьох професій. Знає будову й правила експлуатації тракторів та с/г машин, систему технічного обслуговування машино-тракторного парку, ознаки основних несправностей і способи їх усунення.

Підготувати кваліфікованих робітників, які б відповідали вимогам соціальних партнерів, дозволяє матеріально-технічна база; комплексно-методичне забезпечення підготовки спеціалістів; лабораторії тракторів, майстерня, професійний склад викладачів та майстрів виробничого навчання, приватні підприємства, організації району. Саме на ПП «ЮГРО» зможете познайомитися з надсучаснішою технікою та системою управління нею.

Тож запрошуємо усіх бажаючих здобути професії.


З повагою, приймальна комісія

Кельменецького професійного ліцею

Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page