top of page

День Гідності та Свободи

10 років... 10 років тому важко було уявити, що в центрі Європи буде війна. 10 років тому важко було уявити, що росія здійснить збройне вторгнення на суверенну територію України. 10 років тому сьогоднішні наші захисники ще сиділи за партами шкіл.10 років ми, українці, демонструємо світу, що є громадянським суспільством. 10 років для історії людства - тільки мить, а для нашого народу відбулася колосальна революція - Революція Свідомості.

21 листопада 2023 року з метою відзначення 10 річниці Дня Гідності та Свободи, викладач історії Вікторія Горбатюк провела історичний спогад«І зупинилось серце молоде,щоб вічно билось серце України».Під час заходу здобувачі освіти згадали події листопада 2013 року-лютого 2014 року та вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні, а також синів та доньок України, які тепер на щиті.

10 років тому ми розпочали нову сторінку боротьби. 10 років тому українці провели свій перший контрнаступ. Проти беззаконня, спроби позбавити нас європейського майбутнього. Проти нашої неволі", - заявив Президент України Володимир ЗеленськийComments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page