top of page

День правової освіти: « На шляху до доброчесності»


У Кельменецькому професійному ліцеї 8 жовтня для ліцеїстів, соціальним педагогом О.І.Хохуляк було проведено день правової освіти на тему «На шляху до доброчесності». На захід був запрошений старший інспектор ювенальної превенції лейтенант поліції Білик Олександр Геннадійович.

Метою заняття було:

· сформувати в здобувачів освіти уявлення про доброчесність.

· ознайомити ліцеїстів з основними принципами доброчесності.

· проінформувати молодь, які є види порушень академічної

доброчесності та навчити їх розрізняти.

Олена Іванівна розпочала захід з визначення, що таке «правова освіта», як ліцеїсти розуміють вираз «чесність» та «доброчесність», а також виділила поняття «академічна доброчесність», яка прописана у законодавстві й міжнародному праві, та закріплена в статті 42 Законі України «Про освіту». Щоб було більш сприйнятливо для здобувачів освіти термін «академічна доброчесність», за допомогою кейс-методу розглянуто та обговорено декілька ситуацій, а також акцентовано увагу на видах порушень академічної доброчесності таких як «плагіат», «академічний плагіат», «самоплагіат»,

фабрикація, фальсифікація, списування, обман, хабарництво, необ’єктивне оцінювання. Щодо порушень принципів Закону України Олександр Геннадійович детально розповів про види штрафних санкцій.

Зустріч пройшла цікаво та повчально для всіх учасників освітнього процесу.
Comentários


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page