top of page

#ДЕНЬ_ЗАХИСТУ_ДІТЕЙ


Традиційно в перший день літа, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості і надії. Його святкують щороку, починаючи із 1998-го. У цей день варто вкотре нагадати, що саме ми, дорослі, відповідаємо за добробут та щастя своїх чад, тому турбота про них і захист їхніх прав є нашим головним обов'язком.

З цієї нагоди в Кельменецькому професійному ліцеї бібліотекарем організована інформаційна вистака до Дня захисту дітей. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися із історією свята, його походженням, символікою та як відзначають його у всіх країнах світу. Мета заходу - привернути увагу дітей до захисту їхніх прав та довести їм, що основне для кожного з них бути щасливими в своїх сім’ях та суспільстві.

Цього ж дня ліцеїсти та викладачі долучилися до зустрічі , яку організовано Кельменецьким місцевим центром з надання БВПД у приміщенні БНТД на тему «Права та обов’язки». Представники місцевого центру із надання безоплатної правової допомоги, селищного центру соціальних служб, районного сектору філії державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області відверто спілкувалися з учнями про насильство в суспільстві , в сім’ї , в дитячому та молодіжному оточенні . Під час тренінгових вправ молодь обговорювала різні прояви булінгу та шляхи вирішення таких проблем. Також учні мали змогу ознайомитися із книжково-ілюстративною виставкою «Закон захищає», на якій були представлені видання із фонду Кельменецької центральної бібліотеки. В ході заходу працівниками відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Івасюка було продемонстровано фільм «Чемпіонка».

Нехай не лише 1 червня , а завжди звучать привітання на адресу кожної дитини, до них долучаємося і ми! Зичимо всім юнак та дівчатам міцного здоров'я, успіхів у навчанні та веселих канікул, будьте щасливими.Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page