Державний кваліфікаційний іспит в навчальній групі №89
Здобута професія - це відповідальність перед батьками, перед суспільством, а найголовніше перед собою! Знайти себе в світі професії - означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям
максимально повно розкрити свої здібності.
В Кельменецькому професійному ліцеї 27.06.2023 пройшов кваліфікаційний іспит на здобуття робітничої професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва» категорії «А1», «А2», «В1» в навчальній групі № 89 (викладач спецдисциплін Єрьоменко М.А., майстер в/н Ілаш О.К., класний керівник Курочка Л.І.).
Члени ДКК (голова Костюк І.І., ФГ «Іванка - 2», заступник голови, в.о. директора ліцею Чура Я.Т.) відмітили достатній рівень знань здобувачів освіти із спецпредметів та успішно склали іспит.
![](https://static.wixstatic.com/media/389751_3c05d8a2a32947d9b17c65afce29f7e2~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/389751_3c05d8a2a32947d9b17c65afce29f7e2~mv2.jpg)