top of page

ДО СКРИНЬКИ ПЕРЕМОГ


Здобувачі освіти та педагоги Кельменецького професійного ліцею мали надзвичайно плідні та насичені лютневі дні. Навіть не зважаючи на всі виклики, які перед суспільством ставить світова пандемія зі своїми обмеженнями брали участь у різноманітних, творчих онлайн конкурсах.

Отож, за підсумками перегляду конкурсних відео-робіт(22), відбіркового етапу ХХХ обласного конкурсу читців, присвяченого пам’яті Т.Шевченка (Кельменецький центральний будинок народної творчості та дозвілля) переможцями в середній віковій категорії (14-17 років) стали:Максим Дмитрийчук (89група) - І місце та номінація«Рівень виконавської майстерності» (наставник Оксана Дерев’янко)та Варвара Армаш(41група) -ІІ місце(наставник Альона Бабина).

Приємно є те, що Лілія та Ярослава Панталанс здобувачки освіти групи№12 (керівник гуртка Оксана Дерев’янко)збагатили скриньку ліцеїстів перемогами та посіли почесне ІІ місце у районному онлайн конкурсі патріотичної пісні (номінація"Вокал"),а гурт юнаків «Юність» отримав «Подяку» Молодіжної Ради Чернівецької області за участь у онлайн-фестивалі «Щедрівка.Колядка.Маланка».

Вітаємо переможців-декламаторів,вокалістів та їхніх наставників.Молодці!Чудовий результат!Бажаємо Вам здоров'я, терпіння, наполегливості, не зупинятися на досягнутому, а продовжувати отримувати нові й нові перемоги! Хай щастить!
Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page