top of page

Другий день Всеукраїнського тижня професійної освіти… #ВСЕ_БУДЕ_ПТО


Другий день Всеукраїнського тижня професійної освіти (23.11.2021) у Кельменецькому професійному ліцеї відзначився заходами, в яких було відображено престижність кожної робітничої професії, яка належить кожній дорослій людині. Професії, якій людина присвячує своє життя!

На базі Центру розвитку кар’єрного росту Кельменецького професійного ліцею, викладачем Горбатюк В.Ю. в групах ІІІ курсу проведено заняття з елементами тренінгу «Успішні випускники та випускниці ЗПТО» (курс «Навички для успішної кар’єри»). Вікторія Юріївна зацікавила здобувачів освіти, випускників ліцею, використанням різних вправ, роботою в групах та в команді, цікавим змістом запитань, презентаційним матеріалом, відео-інтерв’ю відомих особистостей. Дано відповіді на запитання «як долати стереотипи?», «Чи є суто «чоловічі/жіночі» професії?», «Як досягти бажаного в улюбленій справі?».

В практичній частині тренінгу-заняття педагогом проведено дискусію «Чи впливають стереотипи на професійний успіх окремої людини?».

Сьогодні, сильним емоційним впливом на майбуття кожного здобувача освіти посприяв конкурс фотоколажів «Я і професія». Постаралися всі учасники. А результат – у п’ятницю!

Здобувачі освіти та бібліотекар Бабина А.В. прийняли участь в онлайн-тренінгу Job Shadoving week з представником-менеджером Ліфіренко Оленою менеджером готельно-ресторанної компанії Рейкарц (Reikartz Hotel Group).

Було цікаво!

Далі буде…


Komentáře


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page