top of page

Екпрес-навчання в рамках Методичного онлайн-тижня


Для забезпечення повноцінного освітнього процесу на відстані, окрім технічного інструментарію, викладачам та майстрам в/н необхідно володіти низкою професійних та особистих компетентностей, які дозволяють зацікавити, організувати здобувачів освіти на початковому етапі та втримати їхню увагу аж до завершального.

З огляду на досвід організації дистанційного навчання в минулому навчальному році, кожен педагогічний працівник, отримавши педагогічну свободу у виборі методів, використовував найзручніші для себе онлайн-інструменти, попередньо переконавшись, що більшість здобувачів освіти також має до них доступ.

З метою забезпечення якісного освітнього процесу в онлайн-режимі, для педагогічних працівників Кельменецького професійного ліцею Іванчаком І.М. 24.09.2020, в рамках Методичного онлайн-тижня, проведено практикум з використання різних онлайнових сервісів, інтернет-платформ та наявністю атрибутів очного навчання, таких як: живе спілкування, презентації, групові дискусії, тести тощо. Частина педагогів почали записувати і завантажувати на Google Диск короткі відеопояснення до уроків у звичному для учнів форматі, до яких вони могли ставити конкретні запитання. Викладачі, які мали необхідні технічні можливості, переважно працювали в Zoomі, що дозволило спростити організаційні аспекти навчання.

На завершення тижня відбулася інструктивно-методична нарада адміністрації, керівників підрозділів з питань повернення до очного режиму навчання, безболісної адаптації всіх учасників освітнього процесу до швидкоплинних змін.

Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page