top of page

Засідання методичних комісій: підвищуємо професійний рівень в умовах особливого стану


Всупереч складним і трагічним подіям в Україні, педагоги Кельменецького професійного ліцею оберігають свій фронт у цій війні, тим самим і вносять свою лепту в ПЕРЕМОГУ.

Підвищувати професійний рівень в умовах воєнного стану – виклик сьогодення, який потребує від кожного з нас максимальної активізації своїх професійних і людських якостей на освітянській ниві, задля спільної перемоги.

25-26 травня 2022 року у режимі відеоконференції за допомогою е-застосунку ZOOM керівниками методичних комісій Назарчуком О.В., Комерзаном Ю.А. проведено засідання методичних комісій, темою яких стало питання підвищення професійного рівня, педагогічної майстерності в умовах особливого стану.

На засіданні методичної комісії викладачів загальноосвітніх дисцилін керівником Назарчуком О.В. організовано обмін досвідом педагогічної діяльності з основних шляхів вдосконалення професійного рівня та впливу в освітньому процесі внутрішньої (п’ять само-: освіта, вдосконалення, розвиток, виховання, аналіз) та зовнішньої (методичні рекомендації, поради, заходи) сфер .

В рамках засідання викладач української мови і літератури Макаровська А.А. звернула увагу педагогів підвищення рівня володіння українською мовою для покращення якості викладання предметів та нагадала нові правила правопису.

Шляхом онлайн-спілкування методист ліцею Молода В.І. проаналізувала виконання плану заходів з реалізації Стратегії популяризації української мови у закладах освіти Чернівецької області, затверджені наказом ДОНОВА від 29.04.2022 № 105. Так, здобувачами освіти та педагогічними працівниками підготовлена медіа-рубрика сучасноУкраїнською. А учнівська молодь навчальної групи № 43 разом із класним керівником Макаровською А.А., заступником директора з НВР Боднар І.Я., методистом Молодою В.І. створили першу частину проєкту «Абетка спротиву».

Методична комісія викладачів та майстрів в/н авто та сільськогосподарського напрямків (керівник Комерзан Ю.А.) закцентували увагу на підвищення педагогічної майстерності через інноваційний освітній простір. Єрьоменко М.А., викладач спецдисциплін, проаналізував технології «завтрашнього дня» - інноваційність у педагогічній діяльності, який надасть можливість учасникам освітнього процесу приймати критичні рішення, знаходити свій шлях у новому оточенні, достатньо швидко встановити нові стосунки в реальності, що швидко змінюється.

Воєнний стан, дистанційка… Як зробити навчання цікавим? Як здійснювати мотивацію навчальної діяльності? Як сформувати творчу особистість з активною життєвою позицією? Як? На ці та інші питання, хоч і з невеликого досвіду роботи майстра, викладача, куратора, дала відповідь Єремук В.В. Було цікаво, цінно!

Висновки, мудрість А.С.Макаренка: «Майстерність - це те, чого можна домогтися, і як можуть бути відомі майстер-токар, прекрасний майстер-лікар, так повинен і може бути прекрасним майстром педагог...».Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page