top of page

Зустріч з аграрним сектором: партнерство, розбудова ОТГ, спільні дії


Зміни, як правило, закон життя. За словами Джона Ф. Кеннеді «І ті, хто дивиться тільки в минуле чи лише на сьогодення, безперечно пропустять майбутнє».

Про плани на майбутнє говорилось на зустрічі з аграріями району, яка відбулася на базі Кельменецького професійного ліцею 07.04.2021. Ініціаторами круглого столу були голова Кельменецької ОТГ Буняк С.Л. та директор ліцею Чура Я.Т.

Відкрив засідання Сергій Леонідович, темою якого було «Партнерство з аграрним сектором заради розбудови ОТГ: спільні дії».

Надзвичайно цікавою видалась дискусія з питань соціального партнерства, яку модерував Ярослав Тадейович. Основною метою було залучення аграрного сектора до покращення якості підготовки та зміцнення матеріально-технічної бази з покроковою дорожньою картою.

У форматі онлайн-мосту із педагогічними працівниками, здобувачами освіти, батьківською громадськістю КПЛ взяли участь Буняк С.Л., Чура Я.Т., Качан В.Г. (начальник відділу культури, молоді і спорту Кельменецької селищної ради).

Яскравим було організовано у фойє ліцею виставку експонатів, оформленими майстрами виробничого навчання Цурканом Ю.В., Пацалохою Н.С. Присутні мали змогу переглянути творчі роботи здобувачів освіти професії «Електрозварник ручного зварювання» (групи №№ 29, 30) та «Кравець» (групи №№ 4, 5).

Адміністрація Кельменецького професійного ліцею щиро вдячна керівництву територіальної громади, аграріям за небайдужість до вирішення нагальних питань.Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page