top of page

Зустріч з працівниками ЦБНТД

Буковина здавна славиться не тільки гарними краєвидами, визначними місцями, а й багатими традиціями, серед яких одне з почесних місць посідає кухня. Для своїх гостей буковинці охоче пропонують найсмачніші наїдки Буковинського краю та свої фірмові страви.

З цією місією минулого тижня в світлиці Центрального Будинку народної творчості та дозвілля відбулася зустріч з працівниками ЦБНТД та майбутніми кухарями-кондитерами, навчальної групи №46 Кельменецького професійного ліцею(майстер Олена Лащук).

Здобувачам освіти ліцею представлено до їх перегляду книгу «Смаки Буковини», в якій зібрані найрізноманітніші старовині рецепти нашої місцевості, які готували наші кухарки з проєкту «Смаки Кельменеччини».

Ліцеїстів надихнув захід на приготування страв, тому вже домовлена зустріч про наступний раз, де буде організовано «Живий музей», в якому глядачі можуть не тільки спостерігати за приготуванням страв, а й долучитися до цього цікавого й захоплюючого процесу.

Приємно,що сьогодні ми маємо можливість ділитися нашою спадщиною. Наша культура та кулінарія-це найкраща візитівка історії регіону. Ми максимально докладемо зусиль,щоб зберегти та примножити усі наші культурні надбання.

Дякуємо працівникам ЦБНТД за цікаву та корисну зустріч!Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page