top of page

Зібратися разом – це початок…


Відповідно до графіка засідань методичних комісій Кельменецького професійного ліцею, 20.09.2021, для обговорення важливих питань освітньої діяльності, зібралися викладачі загальноосвітніх дисциплін.

Тема засідання: «Про особливості організації освітнього процесу у 2021/2022 н.р. в умовах цифрової трансформації: створення безпечного освітнього середовища»;

Форма проведення: інструктивно-методична нарада;

Ключові питання засідання МК: про основні компетенції для навчання: цифрова компетентність (Молода В.І., методист); алгоритм дій із провадження дистанційного навчання (Назарчук О.В., керівник МК); STEM-освіта як метод, який розвиває здібності до дослідницької, аналітичної роботи, експериментування та критичного мислення (Іванюк Р.В., викладач математики); SELFIE як онлайн-інструмент, який використовується лише для самоаналізу стану цифровізації та ефективності використання цифрових технологій у конкретному закладі освіти (Молода В.І., методист).

Крім того, велика увага зверталася на нормативно-правове забезпечення освітнього процесу в 2021/2022 н.р.; реалізація індивідуальних методичних проблем із розробкою заходів на навчальний рік; підвищення кваліфікації у 2022 році.

В ході засідання активно долучилися до обговорення питань Курочка Л.І., викладач інформатики; Горбатюк В.Ю., викладач історії, громадянської освіти.

Про розгортання офісу Microsoft Teams – центру командної роботи в Microsoft 365, вкотре продемонстрував Іванчак І.М., викладач захисту України.

Закінчилося засідання схваленням методичних рекомендацій та напутніми словами Миколи Рубакіна, яскравому прикладу служіння благородній справі просвітительства народу: «Ніколи не залишайте Вашої самоосвітньої роботи і не забувайте, що, скільки би не знали, знанням та освіті немає ні кордонів, ні меж».

Працювати разом – це успіх!!!コメント


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page