top of page

Методичний марафон: шлях до професіоналізму


В умовах карантинних обмежень, на виконання вимог освітніх програм дистанційного, очного, змішаного навчання, перед викладачами, майстрами виробничого навчання постає низка завдань, пов’язаних з необхідністю широкого застосування у професійній діяльності е-платформ для навчання, ІТ-технологій, комп’ютерних засобів та хмарних сервісів. І водночас – це постійна самоосвітня діяльність, самоконтроль, самоаналіз, самопрезентація, підсумки, пошуки ідей, запровадження знахідок.

На виконання плану роботи Кельменецького професійного ліцею, впродовж 04, 05 січня 2021 року проведено засідання методичних комісій – методичний марафон, який, в свою чергу, крок за кроком, прокладає шлях до професіоналізму. В заходах взяли участь заступник директора з навчально-виховної роботи Боднар І.Я., методистка ліцею Молода В.І.

Керівниками методичних комісій Назарчуком О.В., Комерзаном Ю.А., Курочкою Л.І., Китайгородською А.В. підведено підсумки за І семестр; проаналізовано показники успішності; стан виконання індивідуальних планів атестації педагогічних працівників; створено банк даних ІТ-технологій освітнього процесу.

Викладачі загальноосвітніх дисциплін (керівник МК Назарчук О.В.), класні керівники, куратори, вихователі (керівник МК Курочка Л.І.) долучилися до обговорення питання «Авторство як важливий фактор підвищення професійної майстерності». На засіданнях було проаналізовано: участь педагогів у випусках методичного вісника НМЦ ПТО у Чернівецькій області; педагогічні ідеї та знахідки; обмінялися думками щодо подальшої авторської діяльності.

Дослухаємось до мудростей науковців, дослідників, практиків та й переконуємося в тому, що сьогодні не можна працювати так, як працювали вчора! Що багато додаткових повчань здобувачі освіти отримують з мережі Internet. Що урок – це основне джерело розвивального освітнього простору! І що методична служба закладу освіти тут завжди відіграє неабияку роль. Це служба, яка не припиняє свою діяльність чи то дистанційне навчання, чи змішане, чи очне! Постійне ознайомлення, дослідження, тренування, узагальнення! Така вже наша місія!Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page