top of page

«Ми вам даруємо тепло своїх сердець»


Святковий захід з нагоди Дня працівників освіти у Кельменецькому професійному ліцеї

На подвір’ї Кельменецького професійного ліцею , у п’ятницю , другого жовтня, вирувала атмосфера свята- найкращі слова привітань та різнобарвні квіти від вдячних учнів, посмішки та веселий сміх , щирі погляди. Навіть осіння погода цього дня вітала працівників освіти сонячним промінням, блакитним небом , шелестом пожовтілого листя та співом птахів.

За кілька хвилин до святкового дійства учні та викладачі, майстри виробничого навчання КПЛ, з дотриманням усіх епідеміологічних вимог – маскового режиму та дистанції,- розмістилися біля імпровізованої сцени. До речі , організували та провели святкове дійство учні 89-ої групи з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва» та їхній класний керівник Лариса Курочка , спільно із заступником з НВР професійного ліцею Інною Боднар.

Ведучі свята, першокурсники 89-ої групи Олег Тимчук та Аркадій Басістий були у ролях викладачів, котрі викликали до дошки учнів та перевіряли їхнє «домашнє завдання». За традицію на початку уроку «викладачі» озвучили тему « Ми даруємо вам тепло своїх сердець».

Першим біля дошки «відповідав» директор Кельменецького професійного ліцею Ярослав Чура. Ярослав Тадейович щиро привітав своїх колег з професійним святом , а ще не оминув увагою у своїй промові і педагогів –пенсіонерів, котрі присвятили своє життя ліцею. Разом із головою профкому ліцею Ларисою Курочкою директор відзначив працівників навчального закладу грамотами за сумлінну працю , зразкове виконання своїх посадових обов’язків та з нагоди Дня працівника освіти . Вчителям –пенсіонерам КПЛ вручено подяки за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди 80-ти річчя професійно-технічної освіти і Дня працівників освіти вручили в їхніх домівках.

Талановиті учні професійного ліцею також підготували свої «домашні завдання» в різних жанрах пісенного, танцювального та поетичного мистецтв.

З музичними привітаннями виступили вокалісти Лілія та Ярослава Панталас з піснею « Ви для нас учителі», викладачка Анна Тодорчук з піснею «Гітара», музиканти-дует гітаристів у складі Олега Тимчука і Аркадія Басістого , гітарист Владислав Москалюк. З віршованими привітаннями-читці Максим Лиходень, Владислав Фаєвський та Максим Дарійчук.

Справжньою родзинкою концертної програми була хореографічна композиція від усіх учасників дійства, яку підготувала Оксана Дерев’янко.

Сюрпризом для працівників закладу був солодкий подарунок-великий, дбайливо прикрашений талановитою майстринею, торт, який винесли здобувач освіти 89-ої групи з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва» Андрій Подлабухов та учениця 42-ої групи з професії «Кухар. Кондитер» Христина Толмач. На завершення святкового заходу у повітря випустили кульки у вигляді цифри 80 з нагоди вісімдесятиріччя професійно-технічної освіти.

Хто ж для учнів є педагог? Це перший наставник , провідник у країну знань, «садівник», котрий засіває у дитячих голівках зерна мудрості, які з часом дають щедрі врожаї. Це людина, яка по –справжньому любить свою роботу, своїх учнів, які відповідають їй взаємністю.Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page