top of page

Навчальний круглий стіл у форматі Debate Chambers


Методична служба, як правило - помічник для педагога! Так є і так повинно бути…

06.09.2022 відбувся навчальний круглий стіл у форматі Debate Chambers «Методична робота в умовах сьогодення» з керівниками методичних комісій Кельменецького професійного ліцею, метою якого було створення конструктивного діалогу щодо забезпечення розвитку методичних формувань у нових умовах правового режиму, визначення нових пріоритетів методичної роботи на підсилення зусиль, спрямованих на побудову Стратегії розвитку ліцею на 2022-2027 р.р.

Учасники заходу зосередились на тематичному плануванні засідань відповідно річного плану роботи, нової позиції методичної служби у забезпеченні якості освіти, сучасних підходах до організації практичної роботи (адресної методичної допомоги, консультацій, координації питань тощо).

Свої «за» і «проти» керівники методичних комісій висловлювали в доборі форм проведення засідань, забезпеченні системи підтримки та професійного зростання педагогів у межах ліцейної освітньої системи, охопленні методичною адресною допомогою з боку методиста та керівника МК. За результатами – прийнято резолюцію круглого столу.

Найважливішою умовою підвищення якості освіти є створення умов, які активізують професійно-пізнавальний пошук педагогів, що сприяє розвитку їхніх творчих сил, самостійності, нового, наукового стилю мислення. І саме виникнення професійно-пізнавального інтересу, бажання розвиватися, рухатися вперед є прямим результатом роботи методичної служби з підвищення професійної майстерності педагогів.Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page