top of page

Навчання професії «Кухар», «Кондитер»


Найбільш оптимальним рішенням для здійснення освітнього процесу в Кельменецькому професійному ліцеї (за результатами співбесід, анкетування здобувачів освіти, батьків, рішенням педагогічної ради) стала організація змішаного навчання. За рекомендаціями МОНУ, Департаменту освіти і науки, НМЦ ПТО у Чернівецькій області очно проводяться уроки виробничого навчання, контрольні, лабораторні, практичні роботи; дистанційно – вичитується теорія. В таких умовах карантинних обмежень комфортно себе почувають педагогічні працівники та усі навчальні групи.

Із нетерпінням очікували уроків виробничого навчання першокурсники. Сьогодні мова йтиме про здобувачів освіти професії «Кухар», «Кондитер».

Лащук О.В., майстер виробничого навчання групи № 43 «Кухар», «Кондитер», з перших кроків надихає здобувачів освіти на позитив, на творчу працю, формує почуття відповідальності майбутніх кваліфікованих робітників за справу, яку виконують.

І, звичайно, є вже перші результати. Найактивніші учні знань теорії – Сашко Довганський, Дмитро Мартинюк, Дар’я Кваснюк, Сіма Армаш. В практичному застосуванні знань, умінь та навичок себе проявили: Назар Нечаєв, Ірина Шевчук, Богдана Семенюк, Дмитро Печеряга, Кароліна Антощук, Сашко Довганський, Дмитро Мартинюк.

Здобувачами освіти вже освоєно механічну та кулінарну обробку овочів та риби. Навчилися нарізати овочі простим способом, обробляти рибу, готувати рибні напівфабрикати для варіння та припускання; для тушкування та запікання. Тема ніби то й для кожного зрозуміла, але водночас з цікавістю дізнавалися новинки, цікавинки від Олени Вікторівни.

Результати тематичного оцінювання показали, що середній бал навчальних досягнень здобувачів освіти становить 8,4, достатній рівень.

Освітній процес відбувається у співпраці, співтворчості з показом, з підтримкою майстра, з формуванням економічних компетентностей, трудової, робочої дисципліни…Comentários


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page