top of page

Науки про життя: підсумки

Саме під такою назвою в Кельменецькому професійному ліцеї з 12 по 16 квітня 2021 року проходив Тиждень природничих дисциплін.

На онлайн-нараді 09.04.2021 з викладачами природничих дисциплін обговорено план тижня та зручність платформ для конференцій.

У рамках Тижня викладачем фізики Подлабуховою Т.В. із здобувачами освіти групи № 42, 43 проведено позаурочний захід в онлайн режимі до Всесвітнього Дня авіації та космонавтики. Цікава тема «І на Марсі будуть яблуні цвісти», надала змоги учнівській молоді іще раз повернутися в історію авіації та космонавтики. Також здобувачі освіти Анастасія Тануніна, Станіслав Твердохліб, Андрій Мотрюк, Христина Толмач, Анна Карабчієвська, Олександра Маренюк велику увагу присвятили ері космонавтики, освовоположнику початкової космічної ери Ціалковському К. Е., розповідям про першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка: його життєвий та професійний шлях.

Космічна онлайн-гра «Що? Де? Коли?», проведена Тетяною Володимирівною в групі № 42, мала на меті поглибити та закріпити набуті знання на уроках фізики і астрономії; розвивати вміння користуватися різними джерелами інформації; виховувати зацікавленість предметом, історією створення планетної системи. Активісти гри: Віроніка Ряба, Світлана Коломієць, Сергій Дідик, Назарій Брагар.

Цікаво та змістовно між ліцеїстами груп №№ 43, 89, 88 Назарчуком О.В. проведено розважальну вікторину «Любов з першого погляду до природничих дисциплін». Учні із трьох команд змагалися в різних категоріях на знання предметів географії, хімії, біології і екології. Робота в групах об’єднувала здобувачів освіти спільною метою: взаємодопомоги, взаємопідтримки, самореалізації в набутих знаннях. Найактивніші серед здобувачів освіти були: Аркадій Басістий, Вова Балинський (89), Ваня Нісчук, Юрій Макаровський (88), Серафима Армаш, Дмитро Печеряга (43). Перемогу у вікторині здобула команда здобувачів освіти групи № 89.

Захист творчих проєктів у онлайн режимі «Природничі дисципліни в моїй професії» проведено Олегом Володимировичем з урахуванням віку, інтелекту, предметного змісту освіти та був практичним відображенням інтегральної технології навчання, являв собою нестандартну форму навчання з реалізації міжпредметних зв’язків.

Перевагою проведення даного позаурочного заходу було: підвищення мотивації навчання здобувачів освіти, формування пізнавального інтересу здобувачів освіти, цілісної наукової картини світу і розгляду питань професійного напрямку; поглиблення знань загальноосвітньої підготовки та із спецпредметів, зв’язок з професіями, розширення кругозору, сприяння формуванню різнобічно розвиненої, гармонійно та інтелектуально розвиненої особистості. Найкращі, яких слід відмітити: Андрія Мотрюка, Анастасію Тануніну (42 група), Серафиму Армаш, Дмитра Печерягу (43 група), Юрія Макаровського (88 група), Аркадія Басістого (89 група) та Андрія Подлабухова (87 група).

Презентаційні реклами від турагенств ліцейних груп «Мандрівка найдивовижнішими місцями України» переконливо довели, що Україна – унікальна держава (викладач Назарчук О.В.). Тут можна зацікавити, здивувати, вразити найдовшою печерою в світі, українськими Венецією та пустелею, лікувальними озерами, місцинами каньйонів, замків, фортець.

В рамках тижня природничих дисциплін методистом Молодою В.І. спільно із здобувачами освіти групи № 88 Іллею Беженарем, Денисом Рудим, Віталіною Швець, Максимильяном Рябим, Юрієм Макаровським, Іваном Нісчуком створено спецвипуск електронної газети-презентації «Від енергозбереження – до економії природних ресурсів», в якій висвітлено питання бережливого відношення до водних, газових, нафтових ресурсів та інших, які пов’язані з енергоефективністю їх використання та заощадження природних багатств.Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page