top of page

Не скориться дух українцяДоки воля у серці співа!


У всьому світі –кожен зна:

Є Батьківщина лиш одна-

Це наша славна Україна!

Не забувай Шевченка слів

Про горду славу козаків.

Не забувай, що ти дитина

Землі, що зветься Україна!

14 жовтня Україна та українці по всьому світу відзначають потрійне свято: духовне – Покрова Пресвятої Богородиці, історичне – День українського козацтва та звитяжне – День захисника України.

Напередодні цих славетних свят здобувачі освіти Кельменецького професійного ліцею спільно з Кельменецькою центральною районною бібліотекою організували та провели героїчний кінопоказ «Не скориться дух українця доки воля у серці співа!». Під час заходу здобувачі освіти разом із бібліотекарем КПЛ - Альоною Бабиною розповідали про українських воїнів-визволителів, які в різні часи боронили нашу землю від ворога, та прочитали «Реквієм», присвячений всім загиблим захисникам України, всі присутні із сумом в серці згадали їх хвилиною мовчання. На мультимедійному екрані демонструвались відеоролики «День захисника України», «Сила нескорених», слайд-презентація «Гордість України». А показ фільму «Тримай біля серця», який створений на реальних подіях в зоні АТО, справив на молодь незабутнє враження, ствердивши в них вдячність захисникам України за мужність та героїзм.

У стінах Кельменецького професійного ліцею бібліотекарем організовано виставку «Українці – нація героїв». Із виставкового матеріалу здобувачі освіти дізналися про життя славнозвісних гетьманів, про подвиги запорожців та про воїнів-захисників, які і сьогодні продовжують героїчну сторінку нашої історії, захищаючи східні кордони від ворога.

Зі святом, усіх вояків України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров!Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page