top of page

Нові горизонти точних наук у рамках Року математики в Україні


З метою реалізації Плану заходів із проведення у 2020/2021 н.р. Року математики, затвердженим наказом від 30.04.2020 № 95 «Про затвердження Плану заходів із проведення у 2020/2021 н.р. Року математики», підвищення інтересу до вивчення математичних дисциплін, популяризації досвіду роботи педагогічних працівників, у період з 15 по 19 березня 2021 року проведено тиждень математичних дисциплін «Нові горизонти точних наук».

В рамках тижня викладачем інформатики Курочкою Л.І. підготовлено відеоролик «Безпечний Internet». До випуску відео свою творчість проявили здобувачі освіти груп №№ 12, 13, 89, 88, 41, 42, 43.

Бібліотекарем Бабиною А.В. оформлено постійно діючу книжкову виставку «2020/2021 н.р. – рік математичної освіти в Україні» та інформаційний стенд «Висловлювання видатних особистостей про математику», які можна було переглянути в приміщенні бібліотеки.

Згідно затвердженого плану заходів, викладачем математики Іванюком Р.В. проведено заняття факультативу з практичної підготовки здобувачів ІІІ курсу до ЗНО «Методи розв’язування рівнянь і нерівностей»; організовано конкурс на створення учнівських проєктів «Математика зліва, математика справа. Все для професії». У їх створенні взяло участь семеро здобувачів освіти: Серафима Армаш, Дмитро Печеряга, Дмитро Мартинюк (43 група); Андрій Мотрюк, Анна Карабчієвська (42 група), Руслан Гущак, Андрій Подлабухов (87 група).

Також Іванюк Р.В. прозвітував на робочому місці про досягнення в міжатестаційний період, реалізацію методичної проблеми та познайомив членів атестаційної комісії із комплексно-методичним забезпеченням навчального кабінету.

Методистом ліцею Молодою В.І. за допомогою платформи ZOOMв групі № 88 проведено тематичну дискусію «Математика та енергозбереження. Тепловий аудит будинку. Встановлення діагнозу та план лікування». Спільно з учнівською молоддю довели значення математики в щоденних справах; обговорили заходи з підвищення енергоефективності в побутовому секторі; складали модель енергоефективної оселі після тепловізійної зйомки та інших математичних розрахунків.

Мудрості з інформаційного стенду, пам’ятаймо!

Математика – наука молодих. Інакше й не може бути. Заняття математикою – це така гімнастика розуму, для якої потрібна вся гнучкість і вся витривалість молодості

Норберт Вінер

Математику вже тому вчити треба, що вона розум у порядок приводить

Ломоносов М.В.

Хоч би як добре працювала машина, вона зможе розв'язувати всі задачі, що ставляться перед нею, але сама жодної задачі не придумає

Альберт ЕйнштейнComments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page