top of page

Онлайн-засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх дисциплінТема лютневого онлайн засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх дисциплін, яка була організована на платформі ZOOM, це «Атестація педагога: самоосвітня діяльність як засіб підвищення професійної компетентності». Назарчук О.В., керівник МК, вдало підібрав епіграф заходу: «Навчати, означає двічі вчитися» (Жозеф Жубер).


Засідання проводилось у формі креатив-студії, де присутні викладачі могли поділитися своїм досвідом самоосвітньої діяльності, власними надбаннями та поділитися своїми педагогічними ідеями та знахідками.

В теоретичному модулі керівником методичної комісії Назарчуком О.В. розкрито питання:

мета атестації та вивчення параметрів діяльності педагога. Олегом Володимировичем було висвітлено сучасні критерії педагогічної діяльності викладача як запоруки успішної його діяльності. Було, особливо, підкреслено роль самоосвітньої діяльності в підвищенні професійної компетентності педагога.

Під час практичного модулю викладачі, які атестуються в цьому році презентували свої напрацювання, ділилися зі своїми педагогічними ідеями та знахідками. Також, методист ліцею Молода В.І. ознайомила присутніх із характеристиками професійної діяльності викладачів ліцею, які атестуються в цьому навчальному році. Це викладачі Іванчак І.М; Іванюк Р.В; Перстинчик Л.О.

Креатив-студія дозволила педагогам вправно співпрацювати, осмислювати, роздумувати, вивчати, узагальнювати сучасні параметри діяльності педагога та розробили шляхи їх досягнення.

В процесі рекомендаційного модулю прийнято рішення про удосконалення самоосвітньої діяльності та інформування педагогічних працівників на засіданні методичної комісії з новинками технологій навчання, ППД та публікаціями у методичному віснику НМЦ ПТО у Чернівецькій області.

Сьогодні можна вчитися із задоволенням. Вчитися можна різними шляхами, і кожен вибирає собі найбільш прийнятний, але хочеться звернутися до слів німецького філософа Дістервега: «Ти лише до тієї пори здатний сприяти освіті інших, поки продовжуєш працювати над власною освітою...».


Назарчук О.В., керівник МК

Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page