top of page

Онлайн-засідання МК класних керівників,кураторів,вихователів гуртожитку


Життя – це безцінний дар,

який дається людині при народженні і те,

як людина розпоряджається ним, залежить від неї самої.

Сократ

Життя – бурхливий потік. Можна наштовхнутися на перешкоду й опустити руки, втратити себе, а можна боротися й перемогти. На жаль, сьогодні багато хто знаходить вихід із складної ситуації у наркотиках, пляшці, а дехто вибирає страшний шлях у небуття – суїцид, і ніхто не може пояснити чому .

Саме тому, 03 березня в нашому закладі освіти відбулося онлайн- засідання МК класних керівників,кураторів,вихователів гуртожитку на тему: «Фактори, що впливають на суїцидальну поведінку молоді та шляхи допомоги при потенційній можливості суїциду» у формі психолого-педагогічного треку,який розрахований на те, щоб ознайомити педагогів з мотивами суїцидальної поведінки підлітків, ознаками суїцидальних намірів, розглянути профілактику суїцидальної поведінки серед здобувачів освіти та формувати у них позитивне ставлення до життя.

У засіданні взяла участь Л.В. Попович (директор селищного центру соціальних служб) ,вона розкрила питання «Психологія особистісних і міжособистісних конфліктів, як крок до суїциду» та окреслила причину такого поводження підлітків, як «крик про допомогу», дефіцит уваги з боку батьків, що нерідко можливі через конфліктні ситуації між «підлітком і дорослим», «підлітком і підлітком».

Курочка Л.І.( керівник МК) розглянула питання небезпеки, що підстерігає дітей у соціальних мережах та надала рекомендації членам комісії , як діяти у разі кібербулінгу та де можна отримати анонімно допомогу для педагогів,батьків, дітей.

Звернула увагу присутніх на шляхи попередження та допомоги при потенційні можливості суїциду серед підлітків Хохуляк О.І. (соціальний педагог) та зауважила,що у дев’яти випадків із десяти – суїцидальна поведінка, це не бажання вкоротити собі віку, а лише привернення уваги до себе.

Насамкінець засідання Боднар І.Я.(заступник директора з НВР)зосередила увагу на основну стратегію профілактичної роботи із здобувачами освіти, що забезпечить запобігання та недопущення виникнення суїцидальної поведінки та спонукала педагогів до формування в підлітків ціннісного ставлення до життя, розвитку стресостійкості/життєстійкості, навиків проблемно-вирішальної поведінки.Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page