top of page

Педагогічний досвід: практика і сучасність


В Кельменецькому професійному ліцеї 05.01.2022 пройшов методичний фестиваль на тему: «Педагогічний досвід: практика і сучасність». Метою заходу було поширення педагогічних ідей на потреби сучасної освіти та результативність підготовки конкурентноспроможного кваліфікованого робітника, затребуваного ринком праці.

Учасниками заходу були майстри виробничого навчання.

Методистом ліцею Молодою В.І. проведено пізнавальні вправи щодо професіоналізму особистості педагога. Майстрами було визначено якості, які найбільше ускладнюють зворотній зв’язок із здобувачами освіти та навпаки, особистісні якості педагога, які є вирішальними в подоланні педагогічних конфліктів.

В процесі інформаційного модуля, Назарчук О.В., керівник методичної комісії викладачів ЗОД, ширше познайомив майстрів із значимістю досвіду роботи кожного педагога в колективі; досвідом, який є підґрунтям у зростанні педагогічної майстерності; досвідом, який спрямований на забезпечення якості освітніх послуг, виконання стратегії розвитку КПЛ.

Олегом Володимировичем також проведено практикум, педагогічне асорті «Я – іміджмейкер». Майстри вправлялися у впровадженні ключових компетентностей в освітньому процесі.

Підсумками визначено рекомендації, які слугують підготовці до засідання педагогічної ради.

Замість висновків:

Коли у двох людей по одному яблуку і вони ними обмінюються, то в них і залишається по одному яблуку, а коли обмінюються ідеями, то у кожного буде по дві ідеї (Бернард Шоу).Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page