top of page

Робота гуртка «Господарочка»


У майбутніх власників будинків завжди постає питання: «Чи це так просто бути господинею чи господарем власного дому, як здається на перший погляд?».

В Кельменецькому професійному ліцеї діє гурток «Господарочка», керівником якого є майстер виробничого навчання І категорії Погоріловська Я.І. Відвідавши його, стає зрозуміло, що здобувачів освіти групи № 42 по-справжньому готують до сюрпризів життя, вчать господарювати. Майбутні кухарі та кондитери не тільки закріплюють набуті знання, вміння, навички на уроках спеціальних дисциплін, виробничому навчанні, але й готують смачні страви, глибше пізнають правила етикету за столом, дізнаються про секрети домашнього затишку, економії та раціонального використання грошей.

Яна Іванівна виховує інтерес та любов до обраної професії, звичаїв, традицій українського народу. Розвиває творче мислення в напрямку сучасних технологій виробництва, закріплює у гуртківців навики творчого підходу до вирішення технологічних задач. А ще: як правильно підбирати посуд, столові прибори, сервірувати стіл тощо.

Кожне заняття – ціла історія! І сьогодні – дівочі посиденьки: підготовка до Андріївських вечорниць.

В лабораторії панували гарний настрій та неповторна атмосфера. Яскраве дійство відкрило перед юними господинями дотепність, мудрість, гумор та щедрість талановитого українського народу, красу його традицій і обрядів. Дівчата одна з одної жартували, кепкували.

Висновком стало те, що кожна дівчина-красуня має пам’ятати: до результатів Андріївських ворожінь треба ставитися з почуттям гумору, адже доля – це те, що створюємо ми самі.Comentários


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page