top of page

Сила кожного педагогічного Я у спільному МИ


Багато хто отримує поради,

однак тільки мудрі можуть

здобути від них користь

П.Сайрус

Відповідно до плану роботи Кельменецького професійного ліцею на 2021/2022 навчальний рік 05.01.2022 відбулося засідання Школи професійної майстерності: педагогічний тимбілдинг «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти». Адже, саме забезпечення якості освіти, місія ліцею, виконується шляхом ефективних дій педагогів-однодумців, спрямована на забезпечення спільного розуміння якісних послуг для успіху Людини і Країни.

Учасниками заходу стали викладачі загальноосвітніх та спеціальних дисциплін. Керівник Школи, методист ліцею Молода В.І. презентувала результати роботи на платформі графічного дизайну Canva – плакат «Внутрішня система забезпечення якості освіти в Кельменецькому ПЛ». Саме Canva (великий банк шаблонів, зображень, шрифтів, ілюстрацій ) дасть змогу педагогу без зайвих зусиль створювати нове, співпрацювати з колегами, використовувати візуальну комунікацію у роботі із здобувачами освіти та й не тільки. Доступна як веб версія, так і мобільна.

Далі колектив викладачів працював у групах, де було сфокусовано увагу на словниковій роботі (глосарій), опрацюванні критеріїв освітніх і управлінських процесів ЗП(ПТ)О та внутрішньої системи забезпечення якості освіти, стратегії і процедурах, аналізі анкетних даних.

Кожен із учасників знайшов своє місце і відіграє певну роль у забезпеченні якості освітньої діяльності. До цього зобов’язують вимоги сьогодення, нормативно-правові документи.

Де єдність, там і перемога (Публій Сір).

Рухаємося визначеним шляхом…
תגובות


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page