top of page

Стартував Методичний онлайн-тиждень


Враховуючи особливості організації та проведення освітнього процесу в умовах адаптивного карантину, в Кельменецькому професійному ліцеї стартував Методичний онлайн-тиждень на тему: «Забезпечення якісного освітнього процесу в умовах адаптивного карантину в розрізі нормативного, методичного, виховного компонентів», заходи якого організовано в період з 21 по 25.09.2020.

Методичний онлайн-тиждень проводиться з метою ознайомлення, обговорення, опанування педагогічними працівниками інструментарію дистанційного навчання, розподілу поурочно-тематичного планування на синхронний, асинхронний режими.

Для інформування педагогічних працівників із змістом наказів, листів, рекомендацій на сайті https://www.kpl25.com/distancijne-navchannya Іванчаком І.М. створено розділ «Віртуальний освітній ресурс», методистом ліцею Молодою В.І. оновлено нормативно-правове, інформаційно-роз’яснювальне забезпечення дистанційного навчання.

22.09.2020 проведено засідання методичної ради в звичному режимі та з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів. На порядку денному були питання підсумку методичної роботи за минулий навчальний рік, завдання методичного активу на 2020/2021 н.р., обговорення освітніх програм, погодження планів роботи методичних комісій, методичного кабінету. Члени ради: керівники МК Назарчук О.В., Комерзан Ю.А., Курочка Л.І., практичний психолог Антофій О.А. взяли активну участь в обговоренні питань порядку денного, рекомендацій методичної ради та алгоритму організації дистанційного навчання у закладах П(ПТ)О Чернівецької області.

Всією методичною командою, упродовж тижня, необхідно осягнути максимум інформаційних, Internet-повідомлень, щоб допомогти нашим педагогічним працівникам освоїти ще не освоєне…

Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page