top of page

Створюємо партнерське освітнє середовище


Наш ліцей – це ХРАМ:

Творчості – для педагогів;

Мудрості – для здобувачів освіти;

Надії – для батьків;

Віри в майбутнє України.


Тільки спільно, тільки в партнерстві учасників освітнього процесу, колективу пророкує успішне майбутнє. Всі, об’єднані єдиними цілями та прагненнями, є добровільними й зацікавленими спільниками, рівноправними, відповідальними за результат.

В свою чергу, педагогічний колектив Кельменецького професійного ліцею вчиться та вчить здобувачів освіти навігації в освітньому середовищі, постійно працюємо над підвищенням професійного рівня, формуванням компетентностей.

Питання грудневих засідань методичних комісій викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання проходили за такими тематичними напрямками:

- Міжпредметне, міжпрофесійне освітнє середовище, педагогіка партнерства;

- Рекламне педагогічне агенство «А у нас…».

Керівник методичної комісії викладачів та майстрів в/н авто-, с/г напрямків Комерзан Ю.А. презентував інформаційний дайджест з педагогіки партнерства. Цікаво і змістовно Юрієм Артемовичем проведено менторські заняття з пошуку основних принципів, дієвих методів залучення до спільної діяльності педагогів та здобувачів освіти.

Іванчак І.М., викладач спецдисциплін, продемонстрував можливості популяризації досвіду роботи через різні Internet платформи, надав значення професійній спрямованості на уроках та в позаурочний час у контексті основних тенденцій сучасної освіти.

Методистом ліцею Молодою В.І. та педагогами напрямків громадського харчування та сфери послуг відпрацьовано функції та можливості інтернет-застосунку Jamboard, який дозволяє співпрацювати з учнями в режимі реального часу, візуалізувати ідеї, знахідки та компактно розмістити на дошці.

Членами методичних комісій обговорено питання проведення ДКА в січні 2022 року.Comentários


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page