top of page

#Тиждень_знань_з_основ_безпеки_життєдіяльності

#Тиждень_знань_з_основ_безпеки_життєдіяльності в Кельменецькому професійному ліцеї пройшов активно та інформативно. Здобувачі освіти мали змогу взяти участь у різних заходах, які включали практичні заняття, тренувальні евакуації, квест,твір-есе, години спілкування з правил безпеки. Це допомогло ліцеїстам засвоїти важливі навички й отримати знання, які можуть бути корисними у надзвичайних ситуаціях.

Так,

1. навчальний тренінг викладачем дисципліни «Захист України/Основи медичних знань» Ларисою Іванівною Курочкою спільно з медичною сестрою ліцею - Тетяною Григорівною Лєкарь для здобувачів освіти першого курсу був проведений з відпрацюванням практичних завдань щодо надання першої домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях.

В умовах воєнного стану існує нагальна потреба оволодіння такими навичками першої домедичної допомоги кожним громадянином України.

Під час тренінгового заняття ліцеїсти відпрацьовували алгоритм надання допомоги потерпілому в тій чи тій ситуації до приїзду швидкої допомоги.

Кожна команда ліцеїстів навчилися оцінювати стан потерпілого й визначати, якої саме допомоги він потребує в першу чергу.

Запропонований комплекс тренувальних вправ дав можливість апробувати знання і навички, здобуті під час теоретичних занять:

проведення серцево-легеневої реанімації;

зупинка кровотечі;

надання першої домедичної допомоги при травмах, отруєнні та укусах.

Захід був надзвичайно цікавим та актуальний, а здобувачі освіти ще раз згадали, як використовувати підручні засоби, елементи одягу, інші предмети для надання медичної допомоги.

Також найголовніше: учасники тренінгу зрозуміли те, що важливо точно визначати симптоми і, швидко приймати рішення щодо надання домедичної допомоги.

Такі заходи є вкрай важливими, адже свої знання вони можуть використати у складних та екстремальних ситуаціях на майбутньому робочому місці, а також у побуті.

2. Евакуаційна навчальна тривога: проведено тренувальну евакуацію, щоб навчити учнів реагувати під час надзвичайних ситуацій, наприклад, пожежі або землетрусу. Учасники успішно відпрацювали план евакуації.

3. Години спілкування та презентації: класні керівники та куратори провели бесіди, на яких обговорили правила безпеки на дорозі, поведінку в побутових умовах, безпеку на природі та дії у надзвичайних ситуаціях. Презентації містили відеоматеріали та візуалізації, що допомогли учням краще зрозуміти небезпеки і способи їх уникнення.

Загалом, тиждень з основ безпеки життєдіяльності став для здобувачів освіти чудовою можливістю отримати важливі знання та практичні навички. Це підвищило рівень їхньої обізнаності та готовності до дій у разі надзвичайних ситуацій.




Kommentare


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page