top of page

Урок виробничого навчання: реалії та інноваціїСаме такою була тема семінару-практикуму з майстрами виробничого навчання Кельменецького професійного ліцею, який проведено 13.01.2022. Адже від майстра-педагога залежить успіх навчально-виробничого процесу: ефективність кожного уроку, рівень підготовленості, добірка новітніх технологій, методів, прийомів тощо. Для цього необхідно опановувати інновації, розвивати власне мислення, удосконалювати уміння і навички, щоб заохочувати до активної виробничої діяльності здобувачів освіти не як виконавців поставлених завдань, а як творчих особистостей, здатних до активного пошуку та втілення інноваційних технологій виробництва. За цим усім – випуск висококваліфікованих, конкурентоспроможних робітників.

Відкрила захід методист ліцею Молода В.І. та з метою налаштування на співпрацю, співдружність, розуміння провела тренажер «Майстер своєї справи». Педагоги активно долучилися до розв’язання вправ: «Сильна команда = Сильні гравці»; «Поставити ціль»; «Кожен відповідає за своє», «Кодекс правил», «Петля навчання», «Вичавлений лимон». І як висновок: ставши майстром справи – ми будемо корисні для всіх, в тому числі і для себе.

Єремук В.В., майстер виробничого навчання групи слюсарів провела педагогічну гру «Відтворення реальних подій», за допомогою якої відтворено місію, візію ліцею та принципи, якими керуємося в освітньому процесі. У своєму виступі «Від теорії – до практики» продемонструвала використання на уроках виробничого навчання стандартної, гнучкої структури, орієнтованої на зростання інтересу здобувачів освіти загалом та підвищення їх фахового рівня зокрема.

Менторські заняття «Цифрова освіта: від викликів до можливостей» організував Іванчак І.М., викладач ліцею. Цікаво, доступно, поетапно майстри освоювали комп’ютерну грамотність. Адже виклик сьогодення – оволодіння цифровими компетенціями як пріоритет сучасного педагога.

Було цікаво!
Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page