top of page

Я захисник України


Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов’язок захищати тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Виконуючи цей почесний обов’язок, юнаки ідуть служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.

Отож, з нагоди Дня збройних сил України в Кельменецькому професійному ліцеї відбувся військово-патріотичний захід «Я захисник України». Основною метою якого було привити у здобувачів освіти почуття патріотизму, дружби, взаємоповаги один до одного, а також взаєморозуміння. На заході були присутні працівники Кельменецько-Сокирянського об’єднаного районного військового комісаріату, які особисто брали участь в антитерористичній операції на сході нашої держави. Спілкування пройшло в невимушеній обстановці. Під час зустрічі здобувачі освіти дізналися багато нового і цікавого від запрошених гостей. Відповідаючи на запитання присутніх, запрошені намагалися в доступній формі розповісти про свої солдатські будні, про те, як проходить служба в Збройних силах України та особливо цікаво про події що проходять на сході України. Ліцеїсти мали змогу познайомитись з озброєнням Збройних сил України та відчути себе солдатом під час тренувань в неповному розбиранні автомата Калашникова, кулемета Калашникова та пістолета Макарова.

Позитивні враження від заходу наповнили серця присутніх гордістю за нашу Батьківщину та їх захисників адже Україна починається з нас.Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page