top of page

Безпека дорожнього руху. Твій друг – безпечний рух!!!


З метою підвищення інформованості здобувачів освіти про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму на початку вересня в Кельменецькому професійному ліцеї стартував Всеукраїнський місячник «Увага! Діти - на дорозі!».

Основна ідея місячника – максимальне запобігання профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортного травматизму.

Щоб нагадати ліцеїстам Правила дорожнього руху, 9 вересня Ю.А.Комерзан (викладач спецдисциплін) провів Єдиний урок з правил безпечної поведінки на дорозі, роз’яснюючи неповнолітнім вимоги правил дорожнього руху та пояснив, якими можуть бути наслідки від їх невиконання.

Для групи №12 за професією «Кухар» А.В.Бабина (бібліотекар ліцею) провела урок «Відповідальна пове-дінка на дорозі є головною запорукою безпеки дорожнього руху», на якому повторено правила пішохода та правила, знаки дорожнього руху . Першокурсникам групи №43 А.А.Макаровська(викладач української мови та літератури) запропонувала написати тематичний диктант «Увага!Діти на дорозі!».

Ми впевнені, що здобувачі освіти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя та здоров’ я.
댓글


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page