top of page

Їх покликав Афган


Перегортаємо сторінки Афганської війни, яка й сьогодні, через 32 роки з дня виводу військ, нагадує про себе невигоєним болем згорьованих родин, що втратили своїх синів, нагадує муками і стражданнями тих, хто пройшов через неї і залишився живим.

Для здобувачів освіти групи №88 (класний керівник Горбатюк В.Ю.)відбулася зворушлива зустріч з нашими працівниками воїнами-інтернаціоналістами Юрієм Цурканом(учасником бойових дій в Афганістані) та Ольгою Дзензерською (медичною сестрою в Афганістані). Ліцеїсти на уроці мужності дізналися про історію виникнення необхідності введення радянського обмеженого контингенту на територію ДРА в 1979 році, про важкі роки війни, про долю наших солдат і офіцерів, переглянули презентацію «Ти – вічна біль, Афганістан», відео-фрагмент «Афганістан 1988. Бій за висоту 3234, 9 рота 345 ОПДП», які допомогли побачити військові події на Афганській землі та зрозуміти їх хронологію.

В ході уроку піднімалося питання «Що таке патріотизм?», говорили про воїнів-інтернаціоналістів.

Сподіваємось, що відлуння Афганістану буде тільки як спогад і ніколи не повториться. У цей день ми схиляємо голову перед всіма, перед живими і полеглими, перед ветеранами та перед тими, хто захищав і захищає найвищі ідеали добра у різних країнах світу.

Ми пишаємося, що в нашому ліцеї працюють справжні герої. Тож нехай кожен день приносить Вам спокій і благополуччя, щастя і достаток, наснагу і здоров’я. Щоб ніколи на нашій землі не було війни. Нехай щасливо росте майбутнє покоління українців!Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page