top of page

Вічна казка кохання


Любов – це мить, що дає життя вічності.

Л. С. Сухоруков

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – кохання.

В Кельменецькому професійному ліцеї в цей лютневий день відбулося Шоу Закоханих. У дружній атмосфері учні команди хлопців та команди дівчат змагались за звання найрозумніших, найспритніших та найактивніших. Цей розважальний захід відбувся у форматі одного з відомих в Україні телешоу. Кілька раундів з цікавими завданнями пройшли дуже швидко. Окрім конкурсів, де варто було проявити теоретичні знання з історії, культури чи мистецтва, були й практичні завдання – закрутити гвинт, зліпити вареники, танець з кулькою . Учасники конкурсної програми по завершенню свята отримали солодкі подарунки.

Також протягом дня працювала «Пошта кохання» - кожен мав змогу опустити валентинку чи листа-привітання до яскравої скриньки, а симпатичні амурчики із задоволенням передавали їх адресатам.

При теплому сяйві свічок, в колі друзів в невимушеній атмосфері, ввечері, у гуртожитку грала приємна музика, проходили веселі конкурси. Усе було пронизане захопленням і непідробним розумінням того, що цей День святого Валентина особливий та незабутній!

Насамперед, проживаючі гуртожитку зігрілися теплим чаєм зі смаколиками та дізналися про прекрасну історію дня закоханих, почули вислови великих людей про кохання. Ведуча Юліана Возна та Олександр Боштанюк швидко активізували і задіяли всіх до жвавого конкурсу.

А далі учні самі стали активними творцями концертної програми. Так, під оплески публіки зазвучали вірші про кохання, кумедні пісеньки, пантоміма!

На кінець вечора – учасники створили творчий шедевр «Фотоколаж» присвячений Дню Всіх Закоханих. І нарешті, спільна фотосесія .

Тож, бажаємо всім щирого кохання, весняного почуття закоханості, добра і віри. Будьте щасливі!!!

Нещодавні публікації
Архив
bottom of page