top of page

Ключі ми долі куємо…


Доля… Таке таємниче, містичне слово. Напевно, немає людини на всій нашій землі, яка би, не замислювалася над сенсом цього слова. Суспільство в розумінні цього поняття розділилося на дві половини: одні вважають, що ключі ми долі куємо самі, інші — доля людини в руках вищих сил…

Три роки тому усіх ліцеїстів поєднала одна доля – це навчання у Кельменецькому професійному ліцеї. Промайнула мить. Позаду-напружена пора ЗНО, ДКА , і ось випускний бал, до якого три роки ,як по сходинках,довелось крокувати нашим випускникам. Так ,ця ліцейна трьохрічна історія промайнула різнокольоровим життям, у якому було скільки всього пам’ятного: цікаві уроки, справжня дружба,яскраві перемоги,перше кохання….

Швидкоплинний час… 29 червня 2018 року від берега ліцею у доросле життя вирушили учні випускних груп №38,84, які навчалися за професією «Кухар.Кондитер» та «Тракторист машиніст с/г виробництва». Під звуки святкового урочистого маршу, під теплі оплес-

ки присутніх в святкову залу зайшли красиві, мужні та окрилені випускники на чолі з майстрами виробничого навчання груп Грубим О.О. та Мамоновою Т.М. та класними керівниками Затолочною Р.І.,Іванюком Р.В.. Зі святом, із успішним закінченням навчального закладу та всту- пом у доросле життя випускників привітали директор ліцею Чура Я.Т. та начальник відділу агропромислового , економічного розвитку районної державної адміністрації Ганжелюк В.І.. У своїх виступах вони побажали випускникам творчих злетів, щастя, успіхів у житті, роботі та всього найкращого у їхньому майбутньому. Під звуки урочистих фанфар та гучних оплесків присутніх, випускникам були вручені атестати про повну загальну середню освіту , дипломи кваліфікованих робітників ,грамоти за активну участь в громадському житті ліцею та спортивні досягнення. Поза увагою не залишились і батьки, які сумлінно виховували і підтримували своїх дітей. Їм були вручені листи-подяки.

Схвильовано, з материнським благословенням, любов’ю, теплом і ласкою зі сцени, до своїх дітей, випускників, звернулась мама Молдовян К.Л., яка побажала від імені всіх батьків «…добра щоб квітувало, щоб обминала життєва гроза, щоб цвіла калина й щастя було на довгі літа».

Зі сльозами на очах та затамувавши подих, ліцеїсти отримали від своїх наставників щирі вітання та ключі «майстерності», «знань», «життєвої мудрості», «майбутнього» .

Випускники подякували всім педагогам і батькам за віддану любов і увагу, за навчання і знання.

Зі сцени лунали музичні дарунки,гра на синтезаторі від випускниці Влади Молдовян, пісні у виконанні Фіалки Якимчук учениці 10 групи кухарів КПЛ та учениці 11-А класу Кельменецького ліцею опорного закладу Ангеліни Дудко, привітання від друзів-ліцеїстів Крістіни Сирбу та Діани Храпко. На згадку всім випускникам, хореографічний колектив «Юність» під керівництвом О.А.Дерев’янко, подарував вальс, який сповістив про те , що закінчилось дитинство-попереду складний шлях в майбуття.

Колектив ліцею бажає своїм учням успіхів у подальшому житті, здійснення мрій, досягнення поставлених цілей та знайти омріяне місце в світі. Памʼятайте, що двері ліцею завжди відкриті для зустрічі з Вами, наші дорогі випускники.

Щастя і долі вам на життєвій дорозі!


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page