top of page

На базі ліцею відбувся обласний захід


13 грудня 2018 року на базі ліцею відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів історії та правознавства професійних (професійно-технічних) навчальних закладів Чернівецької області з проблеми: «Використання освітнього та виховного потенціалу історії, правознавства у формуванні почуттів громадянськості та громадянської компетенції в учнів ЗП(ПТ)О на уроках та в позаурочний час».

Андріївські віншування для учасників заходу, підготовлені учнями, спрямовані були на добро, мир та удачу в наступному році.

Під час відкриття засідання заступник директора з НВР Перстинчик Л.О. презентувала напрямки діяльності ліцею та систему роботи з підготовки кваліфікованих робітників.

З програмою перебування викладачів історії та правознавства в ліцеї познайомила методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області Жукотинська В.Д.

Цікавим, змістовним, методично грамотним проведено урок з предмету «Громадянська освіта» на тему: «Механізми захисту прав людини», який провела Горбатюк В.Ю. Протягом уроку Вікторією Юріївною, в доступній формі, викладено правильне розуміння концепції прав людини як вертикальних відносин держави і людини. Водночас учні активно пояснювали, що таке механізми захисту прав людини та ідентифікували їх; розпізнавали порушення прав; визначали дії у разі проблемної ситуації, пов’язаної з порушенням прав людини; добирали з різних джерел інформацію щодо міжнародних та європейських механізмів захисту прав людини; висловлювали власне судження щодо цінності захисту прав людини, ініціативи людини в захисті своїх прав.

Викладачем Горбатюк В.Ю. та практичним психологом Антофій О.А. проведено правовий кластер «Торгівля людьми: як не стати жертвою», на який було запрошено представників влади: Попович Л.В., директора Кельменецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Бинду В.О., заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Кельменецької РДА, координатора з протидії торгівлі людьми; Луцик А.В., головного спеціаліста відділу представництва Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. На заході були застосовані активні форми роботи з учнями, що дало змогу поповнити їхні знання з вищезгаданої теми.

Методист НМЦ ПТО Жукотинська В.Д., підсумовуючи роботу методичного об’єднання звернула увагу на підготовку учнів до ЗНО та об’єктивність оцінювання навчальних досягнень.

Нещодавні публікації
Архив
bottom of page