top of page

День Соборності України


22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, щорічно відзначається День Соборності України.

Яскравим проявом єдності, волі українського народу до свободи став "живий ланцюг", організований патріотичними силами 21 січня 1990 року. Мільйони тоді ще радянських українців узялися за руки від Києва до Львова, відзначаючи День Соборності. Згадуючи дану подію учні професійного ліцею не залишились осторонь і об’єднались в «живий ланцюг» з’єднуючи поверхи навчального корпусу №1.

З метою відзначення Дня Соборності та Свободи України, забезпечення національної єдності та громадянської злагоди викладачем історії Горбатюк В.Ю. проведено історичну годину для учнів І-ІІ курсів «Сила в єднанні». Даний захід ще раз підкреслив, що сила нашої держави в єдності українських земель. Учні із задоволенням декламували вірші про Україну та її захисників, складали із пазлів карту нашої Батьківщини. Під час заходу було згадано і сумні роковини трагічних подій 2014 року, під час яких загинули перші герої Небесної сотні Сергій Нігоян та Михайло Жизневський а також 2015 року – коли ворожа куля забрала життя героя Кельменеччини, колишнього учня нашого закладу Олександра Гарбуза. Вічна пам'ять Героям, які віддали життя за Україну!

Нещодавні публікації
Архив
bottom of page