top of page

Уклін – живим, полеглим - слава


Сьогодні, в 30-у річницю виведення радянських військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, колектив Кельменецького професійного ліцею урочисто привітав своїх колег, воїнів-інтернаціоналістів : Юрія Васильовича Цуркана, Ольгу Андріївну Дзензерську та голову районної організації УСВА Василя Олександровича Дворака . Подякували колишнім військовослужбовцям за їхню честь, мужність та стійкість, побажали їм міцного здоров’я, сімейного благополуччя та мирного неба над їхніми головами.

Зі словами щирої вдячності за активну життєву позицію, участь у військово-патріотичному вихованні молоді директор ліцею Ярослав Тадейович Чура та голова профспілки Лариса Іванівна Курочка вручили Подяки, квіти та грошові винагороди воїнам-ветеранам.

У цей день ми схиляємо голову перед всіма, перед живими і полеглими, перед ветеранами та перед тими, хто захищав і захищає найвищі ідеали добра у різних країнах світу. Ми пишаємося, що в нашому колективі працюють справжні герої.

Нещодавні публікації
Архив
bottom of page