Майбутні захисники України
![](https://static.wixstatic.com/media/389751_ecd46ef1fd104802bf5f2883d7479849~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/389751_ecd46ef1fd104802bf5f2883d7479849~mv2.jpg)
На виконання навчальної програми з предмета «Захист Вітчизни», з метою формування в учнівської молоді патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, сприяння становлення її як правової, демократичної, соціальної держави, турботи про свій народ в Кельменецькому професійному ліцеї протягом 10 – 12 квітня 2019 року проведено військово-польові заняття (викладач Іванчак І.М.).
На завершальному етапі вивчення предмета «Захист Вітчизни» учні груп №№39, 85 на практиці застосовували набуті знання з медично-санітарної, тактико-спеціальної, фізичної, моральної та духовної підготовки.
У заході взяли участь шістдесят випускників, які спробували себе у військово-прикладних видах спорту – змагалися на витривалість, швидкість, вміння орієнтуватись.
Щира подяка спортивно-патріотичному клубу «Шершень», керівник Цуркан Ю.В., за практичне забезпечення військовим спорядженням. У співпраці з педагогами, учні отримували комплекс знань, спрямований на тренування високої дисципліни в командній роботі, набули нового досвіду і дізнались багато цікавого.
Завершено військово-польові заняття стрільбами з автомата Калашникова бойовими набоями, які були проведені м.Сокиряни.
І хоч часом учні поводили себе як бешкетники, та все ж відчувалося, як подорослішали, яку беруть на себе відповідальність і з честю вирішують завдання!
Ну а польова форма личить їм усім!