top of page

30-річчя Незалежності України: випускники ліцею – наші працівники


За роки Незалежності України, колектив Кельменецького професійного ліцею з року в рік поповнювався молодими кадрами. Приємно те, що лаву професіоналів зайняли наші ж випускники.

Саме у професійному училищі, а потім професійному ліцеї, їх навчали вчитися; знаходити, аналізувати, використовувати важливу інформацію.  Оскільки викладачі з більшості предметів ілюстрували практичне застосування знань, а майстри в/н закріплювали знання, уміння і навики на уроках, то нинішні працівники з легкістю виконували (та й продовжують виконувати) обов’язки на посадах, які обіймають.

Молода команда ставала досвідченою. Вдячні відгуки випускників про навчання, високу оцінку адміністрації ліцею, педагогічного колективу про підготовку кваліфікованих робітників – все це говорить про те, що колектив перебуває  на правильному шляху.

Працюємо злагоджено, крок за кроком!

Наші випускники – наші працівники:

Викладачі, які після закінчення ліцею здобули вищу освіту: Ігор Іванчак, Денис Варварук;

Майстри виробничого навчання: Олександр Грубий, Валерій Карабчієвський, Тетяна Мамонова, Наталія Пацалоха, Валерія Єремук, Чебан Юрій, Олександр Швець;

Людмила Маріуца, інспектор з кадрів, Людмила Мамалицька, головний бухгалтер; Альона Козак, бухгалтер, Кашул Володимир, Федорюк Іван.

Кожен, хто працює в Кельменецькому професійному ліцеї, вносить свою лепту для розвитку професійної освіти, якісного освітнього простору та створення позитивного іміджу.

Результати роботи кожного – результат загальної спільної праці заради підготовки кваліфікованих робітників!
Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page