top of page

🖌 QUIZ «МовиМО»📝


З-посеред різноманітних свят, що збагачують нас духовно, вирізняється День української писемності та мови, який цього року відзначають в Україні у день пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – 27 жовтня.

На виконання плану роботи ліцею на 2023/2024 н.р., напередодні значимого для кожного українця дня, викладачем української мови і літератури Кельменецького професійного ліцею Макаровською А.А. проведено інтелектуально-розважальну вікторину «МовиМО QUIZ».

Збірні команди педагогічних працівників ліцею та здобувачів освіти навчальних груп №№ 91, 46, 90 об’єдналися у дві групи та вправно справлялися із завданнями п’яти раундів: «Мовна розминка» (тестові завдання), «Нейромережа» (відгадати фразеологізми, які намалював штучний інтелект), «Мовний ревізор» (відшукати помилки, які допустили відомі телеведучі), «Мозковий штурм» (цікаве на логіку та ерудицію), «Кришталева сова» (загальні питання).

Метою проведеного Аліною Анатоліївною квізу було: оволодіння змінами в українському правописі; пригадування знань з історії виникнення мови; привернення уваги до сучасних проблем, до збереження мови батьків та залучення молодого покоління до вивчення української мови.

Було цікаво всім! Цінно – для всіх!

За результатами пройдених раундів, перемогла дружба та бажання вивчати мову, розмовляти тільки українською.

Любимо, поважаємо та вдосконалюємо нашу мову, адже мова, як і Україна, – у нашому серці, і починається вона з кожного з нас. Мова має значення!

Хай рідне слово завжди буде оберегом та духовним джерелом життя!

Дякуємо нашим ЗСУ за можливість вчитися і працювати!🇺🇦Comments


Нещодавні публікації
Архив
bottom of page